FURNITURE / Chairs and Stools / Stool 12122385
nr 1212 2385
STOOL
1950s. Height: ca 59cm, wear, damages.
1950-tal. Höjd: ca 59cm
Condition: slitage, skador
SEK 350
Monday October 22 2018
at 18:10:31
100 kr
200 kr
300 kr